Hotel dla psów


     Hotel dla psów funkcjonuje już 6 lat. To przedsięwzięcie stosunkowe młode w moich poczynaniach z psami.  Nasz hotel znajduje się w malowniczej miejscowości Szczepanowo, 40 km od Bydgoszczy, 70 km od Torunia, 30 km od Gniezna. Mamy bardzo dogodny dojazd.

Na dzień dzisiejszy posiadamy 10 dużych kojców zadaszonych z wybiegami i ocieplanymi budami. Budynek murowany o pow. 80m2, jest przystosowany do przyjęcia 3 małych domowych psów, posiada pełne zaplecze kuchenne, pielęgnacyjne, łazienkę i centralne ogrzewanie. No i oczywiście, nowa, wielka inwestycja, powstaje nowy obiekt, który będzie przyjmował 10 psów, na najwyższym europejskim poziomie. Pomieszczenia dla psów w płytkach, kolorowe, wesołe, przyjemne. Wybiegi zaciszne. Państwa zwierzęta mogą bezpiecznie i komfortowo przebywać u nas przez cały rok. Kojce i boksy są w różnych wielkościach, jesteśmy przygotowani by przyjąć zarówno psy dużych jak i małych ras. 
Psy mają do dyspozycji plac szkoleniowy o pow.2000m2, gdzie mogą swobodnie się wybiegać lub na życzenie właściciela mogą też być szkolone. Całą swoją wiedzę możemy wykorzystać dla dobra Waszego psa. W zamian za Wasze zaufanie dajemy Waszym pupilom profesjonalną i troskliwą opiekę.