REZERWACJA - OPIS

    Każde rozstanie z ukochanym psem jest trudne. Właściciele obawiają się oddać psa obcej osobie w obce miejsce, spodziewając się niewłaściwej opieki, psy z kolei zmieniając otoczenie i dotychczasowy sposób życia mogą tęsknić za swoją rodziną. Naszym zadaniem jest sprawić, żeby ta tęsknota trwała bardzo krótko. Zanim więc dokonacie Państwo rezerwacji, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia osobiście ze swoim psem naszego hotelu, co pozwoli nam wzajemnie się poznać a pies sam oceni, czy to miejsce mu się podoba i nas zaakceptuje jako tymczasowych opiekunów.


1. Aby zarezerwować miejsce w hotelu proszę wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy. Zawiera on szereg pytań w szczególności dotyczących psa, nam pozwala on na szybsze poznanie zwierzęcia i maksymalnie skróci czas aklimatyzacji u nas.

2. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o dokonywanie rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem. Dla dobra Gości hotelu, nie przyjmujemy psów agresywnych (bez względu na rasę). Prosimy również o rzetelną informację o sukach w okresie cieczki.

3. W ciągu jednego dnia od otrzymania formularza udzielamy odpowiedzi, czy mamy wolne miejsca.
W przypadku, gdy tak jest dokonujemy na 2 dni tzw. rezerwacji wstępnej. W tym czasie należy wpłacić na konto bankowe hotelu lub w kasie zaliczkę w wysokości 50% całkowitych kosztów pobytu, która uruchomi ostateczną rezerwację miejsca w hotelu. Brak wpłaty oznacza rezygnację z rezerwacji. Pozostałe 50% całkowitych kosztów pobytu w hotelu opłacacie Państwo w dniu odbioru psa z hotelu, chyba, że są inne ustalenia indywidualne.

4. W przypadku rezygnacji z rezerwacji miejsca w hotelu

- na co najmniej 30 dni przed datą rozpoczęcia pobytu - zaliczkę zwracamy w pełnej wysokości

- od 14 do 29 dnia włącznie przed datą rozpoczęcia pobytu - zwrotowi podlega 50% wpłaconej zaliczki

- do 13 dnia włącznie przed datą rozpoczęcia pobytu - zaliczka nie podlega zwrotowi

5. Psy do hotelu przyjmowane są na podstawie umowy powierzenia psa pod opiekę lub umowy powierzenia psa pod opiekę w okresie choroby lub rekonwalescencji. Umowę podpisujemy w dniu przyjęcia psa do hotelu.

6. Hotel jest czynny (przyjmowanie i odbiór zwierząt):

- od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 10.00 i 18.00 – 20.00

- w sobotę w godz. 7.00 – 12.00

- w niedzielę w godz. 18.00 – 20.00

Możliwe inne godziny ustalone indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

7. Psy, które przyjmujemy do hotelu muszą posiadać:

- książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami (szczególnie przeciw wściekliźnie)

- obrożę, smycz i w razie potrzeby kaganiec

- karmę w odpowiedniej ilości (suchą lub puszki – to, co pies dostaje)

- ulubione przedmioty np. kocyk, legowisko, zabawkę (dla ułatwienia aklimatyzacji)