Szkolenie

     Szkolenie - chcąc mieć psa posłusznego lub chociaż niekłopotliwego w codziennym życiu trzeba przygotować się na uczestniczenie w nauce, zrozumienie psa, tak, aby czytelnie i bezstresowo przekazać mu swoją wolę. Pomagamy znaleźć wspólny język człowiekowi i jego psu, tak, żeby Pan był dumny ze swojego Psa, a Pies zadowolony ze swojego Pana.

Oferujemy Państwu nasze doświadczenie i zaangażowanie, od lat zajmujemy się szkoleniem psów, jako pasjonującym hobby jak i również zawodowo.


Prowadzimy zajęcia w następujących obszarach:

- przedszkole dla młodych psów- zapraszamy maluchy w wieku 3-6 miesięcy. Zajęcia są ułożone specjalnie dla nich. Ten etap jest szczególnie ważny w życiu psa i jego opiekuna, w tym okresie kształtują się ich wzajemne relacje. Szczenię poprzez zabawę bardzo szybko i chętnie się uczy, w trakcie zajęć kształtujemy psychikę naszego szczeniaka, uczymy kontaktu z innymi psami a szczególnie uczymy kontaktu z właścicielem. Zajęcia w psim przedszkolu to również wspaniała nauka dla właściciela, jak postępować ze szczeniakiem. Młody piesek zbiera różne doświadczenia (zarówno te dobre jak i te złe) i doskonale je zapamiętuje. Uczymy w jaki sposób zapobiegać złym nawykom, jak zniwelować skutki już powstałych, żeby prawidłowo i bezpiecznie przeprowadzić szczenię przez ten najważniejszy dla niego okres rozwoju w jego życiu. Przygotowujemy pieska do dalszego etapu szkoleń, mając na uwadze jego indywidualne cechy psycho - fizyczne.


- posłuszeństwo podstawowe - korzystamy z efektów dotychczasowego szkolenia lub zaczynamy zupełnie nowy etap, jakim są ćwiczenia z posłuszeństwa. Szkolenie odbywa się w małych grupach 6-8 par (przewodnik-pies) na ogrodzonym placu szkoleniowym. Dalsza socjalizacja, zaczynamy wymagać i uczyć psa trudniejszych rzeczy. Plan zbliżony do regulaminu PT1, zawsze są brane pod uwagę sugestie uczestników.

 
- szkolenie indywidualne - rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w kursach grupowych lub zależy im na dopasowaniu programu nauki specjalnie do własnych potrzeb. W ramach indywidualnych zajęć prowadzimy naukę w zakresie posłuszeństwa, tropienia sportowego i wybranych elementów z obrony. Zakres regulaminu IGP. Szkolenia indywidualne prowadzimy z dojazdem do klienta lub stacjonarnie z przechowaniem psa na okres szkolenia.

 
- szkolenie psów przebywających w hotelu - na życzenie właściciela, pobyt pupila w hotelu można połączyć ze szkoleniem. Zakres do ustalenia indywidualnie.

 
- tropienie wg regulaminu IGP i FH